Vierka Kočiš Čechová – „Plavba do krajiny snov”

 

29,00 

Tuto sa za umeleckým menom Bobek sa skrýva Vierka Kočiš Čechová, skromná umelkyňa s veľkým srdcom, vŕtajúca sa v detskej ilustrácii. Pod jej rukami ožívajú rozprávkové bytosti a ich čarokrásny svet. Nechajte sa uniesť jej tvorbou, otvorí vám dvere do ríše fantázie.

Originál ilustrácie, ktorý je vytlačený na pohľadnici nesie tento príbeh.

“Kde bolo tam bolo, za oknami detských izieb, noc čo noc plávajú drobné drevené loďky. Od okna k oknu idú, hľadajú svojich pyžamkových pirátov. Dobrodružstvo volá! Na sever i na juh, na východ i na západ, kamkoľvek loďky poplávu. Mesiac je kompas, posádka plyšová…všetko je povolené, všetko sa smie…len…len rodičom ani pssst! Lebo…lebo mohlo by sa stať, že aj oni by sa chceli zviesť a to sa žiaľ nedá…im sú snové loďky dávno pritesné.”

Vymazať

Popis

Detské veľkosti: 
2 – 4 roky: šírka pod pazuchami 32cm, dĺžka 44cm
4 – 6 rokov: šírka pod pazuchami 34cm, dĺžka 52 cm
8 – 10 rokov: šírka pod pazuchami 36cm, dĺžka 58cm

Materiál: 100 % bavlna
Spôsob výroby: sieťotlač

Krabička obsahuje tričko s autorskou potlačou, 6ks fixiek určených na textil a pohľadnicu s autorskou ilustráciou.

Tričko bolo vyrobené v Dánsku a certifikované v Zurichu, je vyrobené zo 100% bavlny v gramáži 220g/m2. Na každom tričku je sieťotlačou nanesená ilustrácia od autora. Po dokončení diela je potrebné tričko prežehliť, farby sa tak zafixujú.

Ďalšie informácie

Rozmery -
Materiál

100 % bavlna

Veľkosť

Detská – vek.2-4, 86-104cm, Detská – vek.4-6, 110-134cm, Detská – vek.8-10, 140-156cm, L, M, S, XL, XS

Údržba

Jeho údržba je jednoduchá: maximálna teplota prania 30°C, nebieliť, žehliť pri maximálnej teplote žehliacej plochy 150°C, tričko nesmie sa chemicky čistiť a neodporúčame ho sušiť v sušičke.

Katalógové číslo: - Kategórie: